Kontaktujte nás: info@vadas.sk

face    insta     goo     twit

Chatky

Chatky sú starším typom ubytovania a odporúčame ich pre menej náročných hostí, nakoľko ich komfort sa líši od ostatných ubytovacích kapacít.
Cena za ubytovanie zahŕňa:
ubytovanie, miestnu daň

Pre hostí zadarmo zabezpečujeme: • neobmedzený vstup do vonkajších bazénov Vadaš Thermal Resort-u (počas prevádzkovej doby) • parkovanie • WiFi pripojenie na internet (v bazénovom areáli) • animačné programy (júl-august) • multifunkčné športové ihriská (futbal, tenis, bedminton, streetbal, plážový volejbal a futbal). 

Cena nezahŕňa vstup do krytej plavárne, toboganového sveta a používanie lehátok.

Chatky s vlastnou kúpeľnou - SB
Chatky s kapacitou pre max. 4 osoby sa nachádzajú v zadnej časti rezortu. Pozostávajú z obývacej miestnosti, kuchynského kúta a kúpeľne so sprchou. K zariadeniu patria štyri jednolôžka, chladnička, varič, základné kuchynské vybavenie a televízor. Pred chatkami je malá letná terasa. Chatky odporúčame pre školské skupiny a sústredenia.
Počet chatiek: 22
sb1
sb2
sb3
sb4
sb5
sb6

 

Chatky so spoločnou kuchyňou - CH2

Kapacita chatiek je 8 osôb. Obidve chatky majú dve izby a spoločnú kuchyňu. Pred chatkami je malá terasa. V izbách nájdete postele, skrine a televízor. Kuchyne sú vybavené základným kuchynským vybavením, dvojplatničkou a rýchlovarnou kanvicou.

CH2/7: V každej izbe sú dve poschodové postele, kuchyňa a sociálne zariadenia sú spoločné pre celú chatku. Pred chatkou na terase je aj krb.

CH2/9: V izbách nájdete manželskú posteľ a rozťahovacie lôžko. Kuychňa je spoločná ale izby majú vlastnú kúpeľňu so sprchou a WC.

Počet chatiek: 2 (4 izby)
sa
sa1
sa2
sa3
sa7
sa9

 

• Hosťom ponúkame možnosť stravovania v Hoteli Thermal*** (raňajky, obed, večera) za poplatok.

• Ubytovanie a polpenzia je pre deti do 2,99 rokov zadarmo. (v sprievode ďalšich platiacich osôb)

• Ceny sú uvedené na chatku alebo izbu (v prípade CH2) na 3, 4 alebo 7 nocí. Rezervácie na 3 alebo 4 noci sú zatiaľ možné len mimo hlavnej sezóny.

• V prípade objednávky ubytovania pre menej osôb ako je kapacita zariadenia sa ceny nemenia. V prípade obsadenia zariadenia nad rámec max. kapacity sa platí cena za ubytovanie bez nároku na lôžko 8,50 € / osoba / noc (cenu platí každá osoba nad 3 roky).

Chatky je možné obsadiť len po 14:00 hod. Vstup do bazénového areálu je možný aj v deň príchodu po vybavení ubytovacích kariet, pred obsadením izieb. 

V deň odchodu je potrebné opustiť ubytovacie kapacity do 9:00 hod.

Ceny ubytovania na rok 2017

Nástupné dni: Pondelok - pobyty na 7 alebo 3 noci. Štvrtok - pobyty na 4 noci.

  SB CH2 SB CH2 SB CH2 / izba!
Termíny: 3 noci
4 noci 7 noci
04.09.-11.09. 75 € 75 € 100 € 100 € 175 € 175 €
11.09.-18.09. 75 € 75 € 100 € 100 € 175 € 175 €
 

Obsadené = kapacity sú vopred vypredané ale tesne pred termínom sa môžu uvoľniť.
Vypredané = kapacity sú už vypredané.

Ceny sú platné do 17. septembra 2017. Vyhradzujeme si právo na zmenu cien.

Rezervácia: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo telefonicky +421367560122