face      insta     

NOVINKY

Vážení návštevníci!

Od 23.4.2018 prebieha prestavba Nánanskej cesty, preto treba rátať so spomalenou cestnou premávkou aj dočasnými dopravnými zmenami pri vstupe na parkovisko VADAŠ Thermal Resortu.

Za prípadné komplikácie v doprave počas uzávery miestnych komunikácií sa vodičom vopred ospravedlňujeme a radi by sme všetkých účastníkov cestnej premávky požiadali o trpezlivosť.

Prosíme Vás, aby ste pred odchodom skontrolovali na našej webovej stránke aktuálne dopravné obmedzenia!

Z centra mesta bude vjazd na parkovisko kúpaliska možný od 2. júla.

Vjazd na parkovisko kúpaliska a do hotela Thermal zo smeru Levice, Želiezovce cez Nánanskú cestu NIE JE MOŽNÝ - cesta je uzavretá!

Zo smeru Nové Zámky a Komárno:

1. ak prichádzate na termálne kúpalisko, do wellness hotela Thermal, do autokempingu alebo do ubytovacích zariadení na termálnom kúpalisku: uzávierky nie sú. ale pred kúpaliskom treba rátať so spomalenou premávkou. 

Pozrieť v Google maps

2. ak cieľom sú apartmány / recepcia Westend: na železničnej stanici Štúrovo pred čerpacou stanicou Slovnaft treba odbočiť doľava (na cestu 1519) v smere na Nánu.

Pozrieť v Google maps


Zo smeru Levice, Želiezovce:

1. ak prichádzate na termálne kúpalisko, do wellness hotela Thermal, do autokempingu alebo do ubytovacích zariadení na termálnom kúpalisku: pred mestom Štúrovo treba odbočiť doľava na spojovaciu cestu a využiť vjazd zo smeru Šahy.

Pozrieť v Google maps

2. ak cieľom sú apartmány / recepcia Westend: vchádzajte do Štúrova po Nánanskej ceste a  300 m po tabuli označujúcej názov mesta odbočte doľava.

Pozrieť v Google maps


Zo smeru Šahy /Kamenica nad Hronom:

1. ak prichádzate na termálne kúpalisko, do wellness hotela Thermal, do autokempingu  alebo do ubytovacích zariadení na termálnom kúpalisku: vchádzajte do Štúrova po Kamenickej cesty, Sobieskeho  a Hasičskej ulici.

Pozrieť v Google maps

2. ak cieľom sú apartmány / recepcia Westend: vchádzajte do Štúrova po ceste č. 564 a Nánanskú ulicu a 300 m po tabuli označujúcej názov mesta odbočte doľava.

Pozrieť v Google maps

uzavery cesty jul

  • 1